Konferencje Techniczne w Szczecinie. Warto przyjść

Konferencje Techniczne w Szczecinie.  Warto przyjść

Konferencje Techniczne w Szczecinie. Co czeka nas w październiku?

Konferencje Techniczne w Szczecinie to idealna okazja dla osób, zawodowo zajmujących się sprawami technicznymi. Będą mogli oni poszerzyć swoją wiedzę i kompetencję dzięki wykładom i warsztatom przygotowanym przez innych ekspertów.

Co nas czeka podczas wydarzenia?

5 i 6 października odbędą się Konferencje Techniczne w Szczecinie. Do udziału zachęca się wszystkich miłośników technologii, którzy są głodni nowej wiedzy. Odbiorcą docelowym są specjaliści, którym zależy na tym, aby podnieść swoje kompetencje zawodowe i poznać zupełnie nowe rozwiązania. Spotkania będą miały formułę wykładowo-konsultacyjną, a na końcu odbędą się także specjalne warsztaty.

5 października będziemy mogli uczestniczyć w konferencji pt. „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. Eksperci poruszą zagadnienia czyszczenia i konserwacji układów hydraulicznych, pozyskiwania i interpretacji informacji z maszyn czy sygnalizacji optyczno-akustycznej, którą stosuje się w automatyce przemysłowej.

Tematem konferencji z dnia następnego będzie „Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych”. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się czegoś na temat oszczędności energii, izolacji termicznej oraz kontroli jakości pracy instalacji.

Dlaczego warto organizować konferencje techniczne?

Świat techniki i technologii non stop się zmienia. Bardzo trudno jest być cały czas na bieżąco, dlatego ważne jest, aby porównywać swoje doświadczenie z innymi osobami z branży. Dzięki udziałom w konferencjach możemy zyskać zupełnie nową perspektywę na niektóre zjawiska, jakie przewiduje nasz fach. Pozwoli nam to zainspirować się oraz zrozumieć, co może poprawić w naszej własnej pracy. W tak szybko zmieniającym się świecie jak świat techniki nie da się być odizolowanym od rzeczywistości zewnętrznej i skupiać się jedynie na swojej pracy.

Szczegóły wydarzenia

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, ale są pewne wymogi. Otóż pojawia się nakaz stosowania się do wszystkich obowiązków sanitarnych, takich jak korzystanie z płynów dezynfekujących i noszenie maseczek. Wydarzenie udało się zorganizować dzięki takim patronom honorowym jak Prezydent Miasta Szczecin, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji czy Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.