Akcesoria do smartfonów Samsung – nasze propozycje

Akcesoria do smartfonów Samsung – nasze propozycje

Jakie akcesoria wybrać, aby zwiększyć funkcjonalność oraz komfort użytkowania sprzętu? Poznaj szereg dodatków marki Samsung. Wśród nich znajdziesz oryginalne etui na telefon lub praktyczne słuchawki. Sprawdź najciekawsze produkty!

Etui na telefon – stylowe i wytrzymałe jednocześnie

Dlaczego warto rozważyć zakup odpowiedniego etui? Uszkodzenie telefonu może przytrafić się każdemu. Obudowa pozwala częściowo zminimalizować to ryzyko i cieszyć się urządzeniem przez dłuższy czas. Co więcej, etui pełni także funkcję estetyczną. Element ten dodaje smartfonowi oryginalności i podkreśla styl właściciela. W ofercie marki Samsung znalazło się kilka propozycji.

Etui Samsung Frame Cover

Model ten cechuje się bardzo nowatorskim wyglądem. Obudowa składa się z transparentnej ramki oraz solidnej tylnej płytki. Zestaw zawiera dwie części, które możesz w każdej chwili wymienić. Pierwsza z nich jest przezroczysta i perfekcyjnie podkreśla design telefonu. Druga płytka natomiast ma powierzchnię lustrzaną. Pozwoli Ci ona na poprawę makijażu w dowolnym momencie oraz wyróżni urządzenie spośród innych. Co więcej, etui Samsung Frame Cover zapewnia dostęp do wszystkich portów oraz niezbędnych przycisków.

Etui z paskiem – postaw na wygodę

Obudowa taka jak ta umożliwia bezpieczne i komfortowe trzymanie telefonu. Etui z paskiem to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie. Wygląd tego elementu zależy wyłącznie od Ciebie. Wybierz kolor, wzór i ciesz się niezwykle wygodnym dodatkiem do smartfona.

Etui Smart View LED Cover

Ten model posiada wbudowane diody LED, które podświetlają się na powierzchni etui. W ten sposób telefon może wyświetlić godzinę lub inne powiadomienia. Obudowa chroni urządzenie z dwóch stron. Co więcej, jest ona wyposażona w antybakteryjną powłokę. Etui Smart View LED Cover zaskakuje niezwykłymi funkcjami, które powstały z myślą o wygodzie użytkownika.

Dodatki, które doskonale sprawdzą się w podróży

Wśród akcesoriów do smartfonów Samsung znajdziesz również wysokiej jakości powerbanki. Należą do nich między innymi modele o pojemności 11 300 mAh, które posiadają wbudowany kabel. Są one niezwykle wygodne w przenoszeniu oraz zapewniają bezproblemowe ładowanie kilku urządzeń naraz. Dodatkowo powerbanki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

Kolejnym niezastąpionym dodatkiem do telefonu są słuchawki Galaxy Buds Live. Wyróżniają się one ergonomicznym kształtem, który gwarantuje komfort użytkowania przez cały dzień. Co ciekawe, słuchawki te mają opcję bezprzewodowego ładowania smartfonem.

Materiał powstał we współpracy z Samsung