Portale randkowe. Kilka słów o ich działaniu

Portale randkowe. Kilka słów o ich działaniu

Randki to dość osobliwa forma spędzania czasu. Dla jednym jest to sposób na zabicie jesiennej chandry, dla innych zaś szansa na odnalezienie miłości. Żyjemy w czasach, gdzie technologia pozwala nam to randkowanie ułatwić. Mowa oczywiście o popularnych portalach randkowych.

Najpopularniejsze portale randkowe

Nie ma w polskim internecie aż tak wielu portali randkowych. Zdecydowanie wyróżniają się Tinder, Badoo i Sympatia. Ta ostatnia jednak jest dosyć leciwa i nie przyciąga tak wielu użytkowników jak kiedyś.

Czy warto korzystać z Tindera lub Badoo? To zależy od tego, czego szukamy i na co jesteśmy nastawieni. Musimy pamiętać, że osoby, z którymi piszemy, również mają swoich adoratorów. Nie powinniśmy więc brać się za internetowe randkowanie, jeśli słabo radzimy sobie ze znoszeniem konkurencji.

Zrób dobre wrażenie

Aby rozpocząć swoją przygodę na portalu randkowym potrzebujemy przede wszystkim dobrego zdjęcia. Niestety, musimy być gotowi na to, że będziemy oceniani przede wszystkim po wyglądzie. Dopiero po spełnieniu kryteriów wizualnych możemy liczyć na rozmowę z kimś.